Emlak Sektörü'nün Nabzı Burada Atacak

ELAL AJANS

Mesleği gazetecilik olan Ali Ölmez ve Elif Aydede Ölmez tarafından kurulan EL@AL AJANS, "Başarımız Başarınızdır" sloganıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
Bünyesinde gazete barındıran EL@AL AJANS'ın faaliyet konuları şunlardır;

*Basın Danışmanlıkları
Çeşitli kurum ve kuruluşlara basın danışmanlığı hizmeti vermekte ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların haberlerini çeşitli gazete ve dergilerde çıkarmaktayız.

Basına gönderdiğimiz haberler ajansımıza ait olan www.elalajans.com sitesinin ana sayfasında yayınlanan haberler kısmında yer almaktadır. Aynı zamanda basına gönderdiğimiz ve yayınlanan haberlerin bazılarına sitemizden link verilmiştir.
Ayrıca haber küpürlerinin bir kısmı ilgili sitenin "Basında Çıkanlar" linkinden okunabilmektedir.

*Gazete ve Dergi
1) Dünden Yarına Karşıyaka
EL@AL AJANS bünyesinde 1 Mart 2004 tarihinden itibaren "Dünden Yarına Karşıyaka gazetesi 1 Mart 2009 tarihine kadar yayınını sürdürmüştür. Gazete boyutunda (52X9Sütun) ve aylık olarak yayın hayatını sürdüren gazetemizde siyasetten ekonomiye, kültür sanattan eğitime, kadın sayfalarından magazine ve amatör sporlara kadar bir çok alanda haber yer almış ve bu haberlerle her okurumuza hitap etmiştir.
Gazetemiz Karşıyaka ve İzmir protokolu başta olmak üzere Karşıyaka esnafı, Bostanlı esnafı, Bayraklı esnafı, Gaziemir, Çiğli, sivil toplum örgütleri, meslek kuruluşları ve İstanbul'un yanı sıra dönem dönem Kıbrıs ve Almanya'ya da gönderilmiştir.
Ayrıca sektör sayfalarıyla sektörlerde yaşanan sorunlara ve çözüm önerilerine de yer veren gazetemizden 2 yeni gazete doğmuştur. Karşıyaka'ya hitap eden "Karşıyakalım" gazetesi 30 Ağustos 2009'da yayın hayatına girmiştir. Bölgeye hitap etmesi planlanan diğer gazetemiz ise 2010'da yayın hayatına girecektir
2) Karşıyakalım
Dünden Yarına Karşıyaka Gazetesi ile aynı özellikleri taşıyan gazetemiz 30 Ağustos 2009'da okurlarıyla buluşmuştur. Dünden Yarına Karşıyaka'ya göre daha yerel bir yayın anlayışına sahip olan gazetemizde her okurumuza hitap edecek haberlerin yanı sıra sektör haberleri yer alacaktır.
Gazetemizin içeriği okurlarımızdan gelen mesajlar doğrultusunda renk bulacaktır

*Reklam ve Tanıtım
Gerek ajansımız bünyesinde yayınlanan yayın organlarımızda gerekse hazırlayacağımız broşür, katalog, web sitesi, kartvizit ve benzeri tanıtım araçlarıyla müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz bu konudaki referanslarımız 5 yıl boyunca çıkardığımız yayın organlarında bulunan yüzlerce reklam çalışmasıdır.

* Broşür ve Katalog
Broşür ve el ilanı bastıranlar bir de bizi denerlerse zararlı çıkmayacaklardır

* Dizgi ve Mizanpaj
Dergi veya gazete çıkaranların ya da kitap bastıracakların dizgi ve mizanpajlarını kendi gazetemizin dizgi ve mizanpajında gösterdiğimiz titizlikle hazırlarız. Bu konudaki referanslarımız Şair Ahmet Çelik'in hazırladığı kitaptaki dizgilerimizle BESİAD'ın hazırladığı 2006-2008 faaliyet planıdır

* Web Hizmetleri
Domain ve hosting satışında aracılık yapan ajansımız gerek firmalara özel olarak yaptığı web siteleri gerekse hazır olarak yaptığı web siteleriyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri bulmaktadır.

Yukarıda kısaca aktardığımız bilgileri bir de bizden dinlemek ve size özel çözümleri birlikte tespit etmek için bizi arayınız.

Ayrıca hizmetlerimize www.elalajans.net adresinde bulunan eticaret sitesinden de ulaşabilir hizmetlerimizin ayrıntılarını ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz
Ajansımızla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız
Ajansımızın hizmetlerini internet üzerinden de almak istiyorsanız tıklayınız

 

 
                          WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?
O Halde Aşağıdaki Formu Doldurunuz. 3 Gün Yayında Kalacak Ücretsiz Sitenizi Hazırlayınız Hazırladığınız Deneme Sitesinden Memnun Kalmanız Halinde Bu Siteyi Müşteri Hizmetlerimizle İletişime Geçerek Aktifleştiriniz.
                   http://www.elalajans.com elalajans@elalajans.com

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı