Emlak Sektörü'nün Nabzı Burada Atacak

Şampiyonlardan yeni yıl kutlaması

sampiyonlardan-yeni-yil-kutlamasi

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, 2018’in son mesai gününde Belediye Spor Kulübü’nün madalyalı sporcularını ağırladı.
31 Aralık 2018 Pazartesi 16:55

Farklı branşlarda derece kazanan 100’e yakın sporcu Başkan Akpınar ile birlikte yeni yıl pastası kesti. Başkan Akpınar “Başta çocuklarımız olmak üzere, toplumun farklı kesimlerine spor yaptırıyoruz” dedi.

 

 

YENİ YIL PASTASI KESTİLERKarşıyaka Belediye Spor Kulübü’ndeki branş sayısını 5 yılda, 3’ten 26’ya çıkartan Karşıyaka Belediyesi, yeni yılı farklı branşlarda madalyalar kazanan sporcuları ile birlikte kutladı. Yüzme, su topu, boccia, judo, jimnastik, futbol, basketbol, okçuluk ve hentbolda, yıl içinde derece yapan sporcular Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı ziyaret etti. Madalya ve kupaları ile gelen genç sporcular, Başkan Akpınar ile birlikte yeni yıl pastası da kesti.

 

 

AKTİF ŞEHİR KARŞIYAKA

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Belediye Spor Kulübümüzü 3 branşta devralmıştık. Şu anda 26 branşta faaliyet gösteriyoruz. Pek çok profesyonel kulübün bile yapamadığı kadar branşta mücadele ediyoruz. Başta çocuklarımız olmak üzere, toplumun farklı kesimlerine spor yaptırıyoruz. Türkiye’nin ilk Aktif Şehri Karşıyakamıza da bu yakışır” dedi.


Haber okunma sayısı: 339Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İZMİR - HAVA DURUMU

IZMIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ