Emlak Sektörü'nün Nabzı Burada Atacak

Lösemiye Dikkat Çektiler

losemiye-dikkat-cektiler

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL)Federasyonu Milli Karması “Lösemiye Dikkat” çekmek için Menemen ve Foça Masterler takımları ile birer karşılaşma yaptı.
24 Aralık 2018 Pazartesi 17:43

Federasyonun Türkiye’nin değişik illerinden sonra İzmir takımlarıyla sürdürdüğü Sosyal Sorumluluk Projesine Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ takımının başında kaptan olarak sahaya çıkarak, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ise hem sosyal tesislerini açarak hem de maçı belediye yetkilileri ile izleyerek destek verdi.

Milli Karma proje kapsamında 22 Aralık 2018 Cumartesi günü Saat 15.30’da Foça Bağarası 80.Yıl sahasında Foça Belediyespor Masterler takımı ile oynadığı ilk maçı Ferhat Bıçakçı’nın golleriyle 2-0 kazandı.

23 Aralık 2018 Pazar Günü Saat 14.00’te Menemen Şehir Stadı’nda oynanan karşılaşmayı da aynı skorla 2-0 kazanan Milli Karmanın gollerini ise Ümit Akyemiş ve Deniz Kibar attı.

Hakem heyeti olarak Foça’da Mustafa Sevim, Hüseyin Akuş ve Ayhan Çalışkan triosu , Menemen’de Master Hakemler Derneği’nden Hakan Küçükturan, Salih Kiremitçi, Muhsin Akın, Serkan Sancaroğlu  dörtlüsü  görev  yaptı.

Marmara Kırmızı ve Beyaz, Doğu, Orta ve Batı Karadeniz  ve Ege olmak üzere 6 bölgede 50 takımın katılımıyla devam eden  ligin seçme oyuncularından oluşturulan TMVFL Milli Karması’nın Teknik Direktörlüğü’nü bu maçlarla birlikte Egeli Spor Adamı Şerafettin Camcı  üstlendi.  

TMVFL Federasyonu Başkanı Kenan Gürsu  Türkiye’de 40 yaş üzeri  master ve veteran futbolcuların sahalara liglerle geri dönmesini sağlamanın yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza attıklarını söyledi. Gürsu; “Eğitimden sağlığa değişik konularda ürettiğimiz ortak projelerle bazen dikkat çekmeyi, bazen maddi ve manevi destek sağlamayı  amaçlıyoruz. Diğer taraftan oluşturduğumuz milli karma ile masterler seviyesinde uluslar arası düzeyde ülkemizi temsil etmeye hazırlanıyoruz. Çeşitli  ülke takımlarını da zaman zaman konuk ederek ülkemizin ve sporumuzun tanıtımına katkıda bulunuyoruz.  Gerçekleştirdiğimiz iki günlük maç ve Lösemiye dikkat programımızda bize desteklerini esirgemeyen Foça ve Menemen Belediye Başkanlarına, Türkiye’nin değişik illerinden gelerek karmamıza hayat veren teknik adam ve sporcularımıza, bizi sahalarında konuk eden Foça ve Menemen Masterler ekiplerine teşekkür ediyorum.  Bu vesile ile kişi ve kuruluşları Lösemi ile mücadele eden insanlarımıza yardım için çalışan vakıf ve kurumlara maddi manevi destek sağlamaya davet ediyorum” dedi.


Haber okunma sayısı: 285Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İZMİR - HAVA DURUMU

IZMIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ