Emlak Sektörü'nün Nabzı Burada Atacak

Okul ve Çocuk Kıyafetlerinde “Cey Tekstil”

okul-ve-cocuk-kiyafetlerinde-cey-tekstil

5 senedir tekstil sektöründe varlığını sürdüren Cey Tekstil, çocuk kıyafetlerine okul kıyafetlerini de ekleyerek yoluna devam ediyor.
04 Aralık 2018 Salı 10:01

Cey Tekstil Sahibi Serpil Özerbay, anlaşmalı olduğu okulların arasına Mirza Nil İlkokulu’nun da eklendiğini belirterek “Kilise Sokağı’ndaki yerimizde daha önceden çocuk kıyafetleri satıyorduk. 2 senedir okul kıyafetleri de satmaya başladık. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri çocuklarımızla buluşturuyoruz” dedi.
Mağaza Sahibi Özerbay, okul kıyafetlerini çocukların kullandığını hatırlatarak “Kıyafetlerde çocukların sağlığının ön planda olması gerekiyor. Çocukların sağlığını etkileyecek zararlı boya ve kimyasal maddeler okul kıyafetlerinde bulunmuyor. Okul kıyafetlerini diğer çocuk kıyafetlerinde olduğu gibi büyük bir titizlikle kaliteden ve sağlıktan ödün vermeden üretiyoruz” diye konuştu.
Müşteri memnuniyetinin kendileri için önem taşıdığını belirten Özerbay, Karşıyaka Ortaokulu ve Mirza Nil İlkokulu’nun yanı sıra diğer okullarla da çalışmak için hazırlandıklarını açıklayarak çocuk kıyafetlerinin yanı sıra okul kıyafetlerinde de ihtiyaçlara uygun modern ve kaliteli seçenekler sunmanın Cey Tekstil’in önceliği olduğunun altını çizdi.Haber okunma sayısı: 601 Haber Kaynağı: (ELAL AJANS)Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı