Emlak Sektörü'nün Nabzı Burada Atacak

EGEBİMTES, 25. Yılını Gururla Kutlayacak

egebimtes-25-yilini-gururla-kutlayacak

Kurulduğu 1991 yılından itibaren; bilgi teknolojileri ve iş çözümlerinde ilklerin öncüsü olarak İzmir’den yola çıkan ve Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veren Egebimtes çeyrek asırı geride bırakarak 25. yılını gururla kutlamaya hazırlanıyor.
24 Mart 2017 Cuma 14:44


İzmir merkez, İstanbul ve Bursa şubeleri ile sistem entegrasyonu, danışmanlık, bulut uygulamaları, MAS Üretim yönetim sistemi olmak üzere uçtan uca çözümler sunan Egebimtes; 25. yılını iş ortakları, müşterileri, çalışanları ve İzmir’liler ile 29 Mart 2017 tarihinde Ahmet Adnan Saygun Kültür ve Sanat Merkezi’nde Şef İbrahim Yazıcı yönetiminde; Soprano Ayşe Şenoğul, Tenor Erdem Erdoğan’ın solist olarak katılacağı Olten Filarmoni Orkestrası’nın konseri ile kutlamaya hazırlanıyor.

Geçen çeyrek asır boyunca Egebimtes ailesi olarak birlikte büyüdüklerini ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Levent Atay ’25 yıllık başarı hikayemizin arkasında çok değerli çalışanlarımız, müşterilerimiz, iş ortaklarımız, dostlarımız var. Birlikte büyüdük, birlikte ürettik, birlikte ilklere ve yeniliklere imza attık. Şimdi geçen bu yılları bütün dostlarımız ile birlikte 29 Mart 2017 akşamı Ahmet Adnan Saygun Kültür ve Sanat Merkezi’nde bir konser ile kutlamaya hazırlanıyoruz. 25 yıllık yolculuğumuz sırasında teknolojideki en son gelişmeleri; insan odaklı yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile değer katan çözümler olarak sunmayı hedefledik. Küreselleşen ve sınırların ortadan kaldığı dünyamızda artık bilgiye, teknolojiye sahip olmak önemli değil. Önemli olan bunu ne kadar uygulayabildiğiniz, ne kadar hızlı ulaşabildiğiniz ve ulaştığınız bu bilgiyi doğru analiz ederek ne kadarını doğru yorumladığınız. Ancak buna bağlı olarak değişen dünyaya uyum sağlamak ve rekabet etme şansı mümkün oluyor. Bu noktadan hareket ile; İzmir’den yola çıkan ve şu anda Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veren bir şirket olarak değişimi yakalamayı başardık. 25 yıldır bilgi teknolojilerinde meydana gelen en son yenilikleri Ege Bölgesi’nde ilk uygulayan şirket olmaktan mutluyuz. Her zaman maliyetleri aşağı çekerek üretim ve çıktıları arttırmayı hedefledik. Bundan sonra da hem kendi uygulamalarımız hem de farklı teknoloji firmalarının uygulamalarını değer yaratan çözümler olarak sunmaya devam edeceğiz.’

p style="overflow: auto; position: fixed; height: 0pt; width: 0pt"> eskişehir bayan eskort


Haber okunma sayısı: 745Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İZMİR - HAVA DURUMU

IZMIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ