Emlak Sektörü'nün Nabzı Burada Atacak

IBISConnect Turkey 2020 Dijital Ortamda

ibisconnect-turkey-2020-dijital-ortamda

Automechanika Istanbul, Covid 19 nedeniyle dijital ortamda düzenlendi
07 Ekim 2020 Çarşamba 22:24

Uluslararası “Body Shop” Sempozyumu IBIS, Türkiye’deki buluşmasını bu yıl pandemi sebebiyle dijital ortamda gerçekleştirdi. Automechanika Istanbul’un partnerliği ile 7 Ekim Çarşamba günü düzenlenen online etkinlikte, Türkiye ve dünya otomotiv satış sonrası pazarı, tedarik zinciri ve hasar tamir sektörü hakkında güncel bilgiler paylaşıldı. Etkinlikte katılımcılar, konuşmacılara sorularını ve yorumlarını iletme şansı buldular.

Automechanika Istanbul ilk kez dijital ortamda yer aldı

IBIS’ten Robert Snook moderatörlüğünde GiPA UK Genel Müdürü Quentin Le Hetet, Ak Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Metin Demirel, Başbuğ Group Yönetici Ortağı Halit Başbuğ, Elite Bodyshop Solutions kurucusu David Luehr, Adizes Institute ülke temsilcisi Ayhan Dayıoğlu ve Ford Otosan Satış ve İş Geliştirme Bölge Yöneticisi Saygın Çakır’ın konuşmacı olarak yer aldığı etkinlikte katılımcılar, Automechanika Istanbul fuarı ile ilgili ayrıntıları ve en güncel bilgileri almak için ilk kez bir dijital ortamda yer alan Automechanika Istanbul standını da ziyaret edip fuar yetkilileriyle görüşme fırsatı buldular.

COVID-19 pandemisinin Türkiye otomotiv satış sonrası pazarı ve tedarik zincirine etkileri, "Düşük temas ekonomisi"'nin Türkiye hasar tamir sektörü için önemi, hasar tamiri trendleri ve iş dünyasında hayatta kalmaktan büyümeye doğru giden yol üzerine öneriler konferansta öne çıkan konular oldu. Messe Frankfurt Istanbul Yönetici Ortağı Tayfun Yardım ise IBIS Connect Turkey Online Etkinliği’ni “Türkiye’de ve dünyada otomotiv satış sonrası pazarı ve hasar tamir sektörününün en önemli etkinliğinde bu yıl partner olarak yer almak bizleri ayrıca gururlandırdı. Automechanika Istanbul ve IBIS işbirliğinin önümüzdeki yıllarda da artarak devam etmesini temenni ediyoruz.” sözleriyle değerlendirdi.ETKİNLİK HAKKINDA

Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul, Avrupa’nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliğidir. Bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirirken aynı zamanda da KOBİ’lere pazara giriş imkanı sağlamaktadır.

Nisan 2019’da toplam 1,397 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 48,737 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi.

Bir sonraki Automechanika Istanbul, 8-11 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

 

PARTNER VE DESTEKLEYENLER

AASA - Satış Sonrası Otomotiv Tedarikçileri Derneği, APRA - Otomotiv Parçaları Yeniden İmalatçıları Derneği, AKÜDER- Akümülatör ve Geri Kazanım Sanayicileri Derneği, ASA – Otomobil Servis Ekipmanları Üretici ve İthalatçıları Derneği (Almanya), AUS Türkiye - Akıllı Ulaşım Sistemleri Derneği, EGEA - Avrupa Garaj Ekipmanları Birliği (Belçika), FIGIEFA – Otomotiv Yenileme Pazarı Distribütörleri (Belçika), HDMA – Ağır İş Aracı Üreticileri Birliği, Kompozit Sanayicileri Derneği, IBIS - Uluslararası Bodyshop Endüstrisi Sempozyumu, MEMA – Motor Ekipmanları Üreticileri Birliği, OAC - Denizaşırı Otomotiv Konseyi, OIB – Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği, OSS – Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği, TAYSAD – Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği, TEHAD- Türkiye Elektrikli ve Hibrit Araçlar Derneği, Türkiye’de İtalyan Ticaret Odası Derneği,  İTO – İstanbul Ticaret Odası, TOBFED-  Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu, TOSFED - Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, , ZDK - Almanya Alman Motor Endüstrisi ve Tamir Federasyonu, KOSGEB - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı.

 


Haber okunma sayısı: 100Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı