Emlak Sektörü'nün Nabzı Burada Atacak

Sınav başarılı öğrencileri bünyesine katacak

sinav-basarili-ogrencileri-bunyesine-katacak-

Benimsediği eğitim anlayışı ile İzmir'de her geçen gün büyüyen Sınav Eğitim Kurumları, 2019 - 2020 eğitim öğretim yılında eğitim bursu ile yeni öğrencileri kabul edecek.
09 Ocak 2019 Çarşamba 15:29

İzmir Sınav Eğitim Kurumları, kendisine bağlı kolejlerde, Anadolu liselerinde ve kurs merkezlerinde uyguladığı kaliteli ve başarı odaklı eğitimini öğrencilere ve velilere tanıtıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenleyeceği Düzey Belirleme Sınavı (DBS) ile başarılı öğrencileri bünyesine katacak. 2019 - 2020 eğitim öğretim yılında, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini kapsayacak sınav, 16 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. 

Anaokulundan Ortaokula İngilizce Konuşma Garantisi

Anaokulundan üniversiteye kadar eğitimi en kaliteli şekilde yürüten Sınav Okulları, anaokulunda – ilkokulda ve 5-6. sınıflarında çift öğretmen ‘’Side to side’’sistemiyle eksiksiz İngilizce konuşma garantisi veriyor.

Ortaokul ve Lisede Sınavlarda Başarı GarantisiAnaokulundan liseye kadar eksiksiz ve kaliteli eğitimiyle adından söz ettiren Sınav Eğitim Kurumları bünyesinde bulundurduğu İzmir Sınav Koleji, Şirinyer Sınav Anadolu Lisesi, Aliağa Sınav Koleji, Karşıyaka, Bornova, Buca ve Gaziemir’de bulunan kurumlarında DBS ile 4. sınıftan 11. sınıfa kadar öğrenciler ücretsiz olarak sınava girebilecek. 

İlkokul ve ortaokul öğrencileri, İzmir Sınav Koleji Buca Kampüsü ile Aliağa Sınav Koleji'nde Düzey Belirleme Sınavı'na girecek. Lise öğrencileri de İzmir Sınav Koleji Buca Kampüsü'nün yanı sıra Şirinyer Sınav Anadolu Lisesi ile Bornova, Buca, Karşıyaka ve Gaziemir’de bulunan eğitim kurumlarında sınava alınacak. 

Her geçen gün adından söz ettiren Sınav Eğitim Kurumları'nın bünyesine başarılı öğrencileri katmak istediklerini belirten İzmir Sınav Eğitim Kurumları Kurucusu, Matematik Öğretmeni İlker Sümer, "Anaokulundan, üniversite hazırlığa kadar her alanda başarılı eğitim ağımız ile İzmir'de büyümeye devam ediyoruz. Tercih edilen kadroları, başarı odaklı yayınları, etkin ders ve başarı takibiyle öğrenci ve velilerin güvenini kazanırken, üst üste vergi rekortmeni olarak bu güvenin sağlam temelleri üzerine kurulduğunu gösterdik. Yeni nesil eğitim sistemimiz ile kendini sadece sınava değil geleceğe hazırlamak isteyenleri 16 Şubat'taki bursluluk sınavımıza davet ediyoruz" dedi. 

İzmir Sınav Eğitim Kurumları'nın düzenlediği DBS'nin ilkokul, ortaokul ve lise bölümlerine katılmak isteyenler "sinavizmir.com” adresinden başvuru yapabilecek. 


Haber okunma sayısı: 380Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İZMİR - HAVA DURUMU

IZMIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ