Emlak Sektörü'nün Nabzı Burada Atacak

Karne Hediyesi Kar

karne-hediyesi-kar

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'nda karne hediyesi olarak öğrencilerin başına 20 ton kar yağdı. Çoğu ilk kez kar gören öğrenciler doyasıya kar topu oynayarak tadını çıkardı.
10 Ocak 2020 Cuma 20:43

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları öğrencilerine karne hediyesi kar yağdı. Okul bahçesine Payamlı köyü sırtlarından toplanmış 20 ton kar getirilirken, çoğu ilk kez kar gören anaokulu ve ilkokul öğrencileri çılgınca kar topu oynadı.

Eğitimde üretim ve inovasyon okulu Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları öğrencileri Yelki Kampüsünde güzel havada kar topu keyfi yaşadı. Karne hediyesi olarak öğrencilerine sürpriz yapan Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Özkaya, şöyle konuştu:
 "Öğrencilerimiz hafta başından bu yana karşı tepelerde biriken karları hayranlıkla izliyordu. Ben de onların hayallerini gerçekleştirmek için ne yapabileceğimizi araştırdım. Okulumuza 20 ton kar getirip bir kısmını yere bir kısmını ise bahçedeki uçak ve üst katlardan aşağıya dökerek kar yağdırdık. Çok mutlu oldular. Hepsine güzel bir karne hediyesi oldu. Her şey çocuklarımız için." 
Anaokulu ve ilkokul öğrencileri doyasıya kar topu oynarken, bir çoğu ilk kez kar gördüğünü dile getirdi. Öğrenciler, "Hayallerimiz okulumuzda bir kez daha gerçek oldu. Uçak, helikopter, biniş atı, youtubyr stüdyo gibi her türlü hayalimiz okulumuzda gerçeğe dönüştürülüyor, şimdi de kar yağdı" diye konuştular. 
Bol bol fotoğraf ve video çeken öğrenciler bu güzel sürprizi anılarında ölümsüzleştirdiler.


Haber okunma sayısı: 103Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İZMİR - HAVA DURUMU

IZMIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ