Emlak Sektörü'nün Nabzı Burada Atacak

Derece'den başarılı öğrencilere burs

dereceden-basarili-ogrencilere-burs

Akademik başarıyı ahlaki değerlerle birleştirmiş bireyler yetiştirme hedefiyle yola çıkan Derece Koleji, 12 Ocak Cumartesi günü saat 11.00’de üçüncü sınıflar için “Bursluluk Sınavı” düzenleyecek.
09 Ocak 2019 Çarşamba 11:51

Geçtiğimiz yıl düzenledikleri bursluluk sınavında rekor bir katılımın olduğunu söyleyen Derece Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü, “Geçen yılki sınavda 2 bin öğrenci ter döktü. Katılım her yıl katlanarak artıyor. Çocuklarının iyi bir eğitim almasını isteyen veliler, öğrencilerden daha heyecanlı oluyorlar. Eğitime gereken önemi elimizden gelenin fazlasını yaparak veriyoruz. Dereceli olabilmek için yaşadıkları bu heyecan ve artan katılımlar, emeklerimizin boşa gitmediğinin göstergesidir. Hem ailelere hem de öğrencilerimize bize olan güvenleri için minnettarız” dedi.

 

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Sahip olduğu potansiyelin farkına varıp onu açığa çıkaran nesiller yetiştirdiklerini belirten Ülkü, öğrencilerin "bilişsel ve ahlaki gelişimine" önem veren bir oku olduklarını söyledi. Ülkü şöyle devam etti: 

 "Amacımız özgürce düşünen, ezberci olmayan, okuduğunu analiz eden ve yorumlayabilen, teknolojinin bütün imkanlarını en iyi şekilde kullanabilen ve bunu sosyal hayatına taşıyabilen, farklılıkları ayrılık değil, zenginlik sayan nesiller yetiştirmek. Derece Koleji’nin farklı yapısını oluşturan özel programlarımızla birlikte, öncelikle samimiyetten beslenerek gelişen, güzel ve iyi insanların okulu olmaya devam edeceğiz"

 

Gençlerin, Türkiye'nin "geleceği" olduğuna dikkat çeken Ülkü, ailelerin eğitim bütçelerini desteklemek için bursa önem verdiklerini belirterek sınava girecek öğrencilere başarılar diledi. Başvuru yapmak isteyen öğrenciler www.derecekoleji.com adresinden veya 0232 999 11 11’i arayarak kayıt olabilir.

 


Haber okunma sayısı: 392Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İZMİR - HAVA DURUMU

IZMIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ