Emlak Sektörü'nün Nabzı Burada Atacak

DİĞER

Yabancı Gençlerden Gönüllü Eğitim

yabanci-genclerden-gonullu-egitim Karşıyaka Belediyesi ve dünyanın en büyük gençlik organizasyonu AIESEC, İngilizce bilgilerini ve konuşma becerilerini geliştirmek isteyenler için ‘İngilizce Konuşma Kulübü’ projesini hayata geçirdi.

Karşıyaka Çocuk Müzesi’nde çevre dostu etkinlik

karsiyaka-cocuk-muzesinde-cevre-dostu-etkinlik Karşıyaka Belediyesi Evrensel Çocuk Müzesi ve Ege Orman Vakfı, Enerji Verimliliği Haftası kapsamında çocukları bilinçlendirmek ve eğlenerek öğrenmelerini sağlamak amacıyla ortak etkinlik programı

Zübeyde Hanım'ın Hayatını Canlandırdılar

zubeyde-hanimin-hayatini-canlandirdilar Karşıyaka Müftülüğü, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım'ın ölümünün 97. yılında Karşıyaka’da anma programı düzenledi.

En Büyük Anneye Sevgi Seli

en-buyuk-anneye-sevgi-seli Büyük Önder Atatürk’ün Karşıyaka’ya emanet ettiği annesi Zübeyde Hanım, ölümünün 97’nci yıl dönümünde, kabri başında düzenlenen törenle anıldı.

“Sanata ve sanatçılara sahip çıkıyoruz”

sanata-ve-sanatcilara-sahip-cikiyoruz Suluboya resim denilince Türkiye’de akla gelen ilk isimlerden olan Canip Taşkıran’ın eserleri Bornova Belediyesi’nin ev sahipliğinde İzmirli sanatseverler ile buluştu.

Başkan Gazetecileri Fotoğrafladı

baskan-gazetecileri-fotografladi Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde “Siyaset, Toplum ve Teknoloji Işığında Değişen Gazetecilik” konulu sergi ve panelde gazetecilerle biraraya geldi.

Karşıyaka’da ‘Obezite ile Mücadele’ zirvesi

karsiyakada-obezite-ile-mucadele-zirvesi Toplum sağlığının korunmasına katkı sağlamak amacıyla bilinçlendirme çalışmalarını sürdüren Karşıyaka Belediyesi, Başkent Üniversitesi Hastanesi Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi

Karne Hediyesi Kar

karne-hediyesi-kar Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'nda karne hediyesi olarak öğrencilerin başına 20 ton kar yağdı. Çoğu ilk kez kar gören öğrenciler doyasıya kar topu oynayarak tadını çıkardı.

Karşıyaka'da Tiyatro Şöleni

karsiyakada-tiyatro-soleni Karşıyakalıları 24 yıldır kesintisiz olarak tiyatroyla buluşturan Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, 2020’de de sevilen oyunları sahneye taşımaya devam ediyor. Topluluk, her hafta sonu, hem çocuk hem

Taşkıran'ın Suluboya Sergisi Bornova'da

taskiranin-suluboya-sergisi-bornovada Suluboya resim denilince Türkiye’de akla gelen ilk isimlerden olan Canip Taşkıran’ın eserleri Bornova Belediyesi ev sahipliğinde İzmirli sanatseverler ile buluşacak.

Karşıyaka Yeni Yıla Müzik ile Giriyor

karsiyaka-yeni-yila-muzik-ile-giriyor Karşıyaka Belediyesi Hikmet Şimşek Sanat Merkezi, 2020’ye sayılı günler kala muhteşem bir ‘Yeni Yıl Konseri’ne ev sahipliği yaptı.

Karşıyaka'da Mevlana Gecesi

karsiyakada-mevlana-gecesi Karşıyaka Belediyesi, öğretileriyle yüzyıllardır insanlığa ışık tutan, düşünce adamı ve mutasavvıf Hz. Mevlâna’nın 746. vuslat yıl dönümünde, Ege Neyzenler Derneği iş birliğiyle anma gecesi

TRT 2018 yılını 92 milyon zararla kapattı!

trt-2018-yilini-92-milyon-zararla-kapatti TRT’nin 2018 yılı hesap ve işlemlerine ait özet bilgiler Hazine ve Maliye Bakanlığı’nca açıklandı. Buna göre 2018 yılında elektrik katkı payı, bandrol ve reklam olmak üzere toplam 2 milyar 657 milyon

Ülker ve Deniz Feneri iyilikte buluşuyor

ulker-ve-deniz-feneri-iyilikte-bulusuyor Binlerce aileye ramazan öncesi gıda kolisi desteği

Ünlülerden çocuklarıyla beraber Koruncuk'a tam destek!

unlulerden-cocuklariyla-beraber-koruncuka-tam-destek Omega3 farkındalığı uyandırmak adına ünlüler çocuklarıyla beraber gelecekteki Hayallerini Resmettiler!

Kalbiniz İçin Meyve Suyu İçin

kalbiniz-icin-meyve-suyu-icin Birbirinden bağımsız çok sayıda bilimsel çalışmanın sonuçlarının istatistiki değerlendirmesi, meyve ve yüzde 100 meyve suyu tüketiminin, tip 2 diyabet, hipertansiyon, kalp sağlığı ve inme riskleri

Çocuğun Gelişimi İçin Yüzde Yüz Meyve Suyu

cocugun-gelisimi-icin-yuzde-yuz-meyve-suyu İngiltere’de yer alan Swansea Üniversitesi’nden Profesör David Benton’un çalışmaları, annenin hamilelik dönemindeki tüketiminden başlayarak, çocuklarda belirli yaşlarda meyve suyu tüketiminin olumlu

Mirza Nil İlkokulu’nda Duygu Dolu Etkinlik

mirza-nil-ilkokulunda-duygu-dolu-etkinlik Çanakkale destanını yazan şehitlerimizi ve gazilerimizi anmak için Mirza Nil’de düzenlenen etkinlik duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Genç İş İnsanlarına Genç Genel Sekreter

genc-is-insanlarina-genc-genel-sekreter Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) uzun süredir boş olan genel sekreterlik koltuğuna aradığı ismi buldu.

Sınav başarılı öğrencileri bünyesine katacak

sinav-basarili-ogrencileri-bunyesine-katacak- Benimsediği eğitim anlayışı ile İzmir'de her geçen gün büyüyen Sınav Eğitim Kurumları, 2019 - 2020 eğitim öğretim yılında eğitim bursu ile yeni öğrencileri kabul edecek.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İZMİR - HAVA DURUMU

IZMIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ